Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

DatumWedstrijdTijdLeagueSeizoenLocatieWedstrijdinfo
ZVV Heerlerheide 1 — ZVV Le Soleil 2Beker2017/2018
Heerlen (Varenbeuk)
ZVV Awt-Gelaen 3 — ZVV Le Soleil 5Beker2017/2018
Geleen (Glanerbrook)
ZVV Le Soleil 4 — V.V. Schaesberg 3Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Cosmos 3 — ZVV Le Soleil 3Beker2017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 1 — Fortuna'71 2Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 6 — ZVV Cosmos 5Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 2 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 4 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
ZVV Le Soleil 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Koutenveld 3 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
KCC’13 1 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 2 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 2 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 2 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 4 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 3 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — zvv Cosmos '78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Zittert ZVV 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 2 — KCC'13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Fortuna’71/Kerkrade 3 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Waubach 1 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 4 — zvv Cosmos '78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 3 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Zittert ZVV 3 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 2 — zvv Cosmos '78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 1 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Waubach 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVC Holz 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Koutenveld 2 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
zvv Cosmos ’78 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Bende’92/van Delft 3 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 3 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 5 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 1 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 2 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
De Kabouter 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Hoensbroek (In de Biessen)
De Kabouter 3 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Koutenveld 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
De Kabouter 5 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
KCC’13 1 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Le Soleil 5Beker2017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 6 — ZVV Le Soleil 3Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 2 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Bende’92/van Delft 3 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
De Kabouter 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Rood Wit 2 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 6 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
De Kabouter 5 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 4 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 4 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 2 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 4 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Brunssum (Rumpen)
zvv Cosmos ’78 5 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Zittert ZVV 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 2 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 1 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
KCC’13 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Waubach 1 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 2 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Koutenveld 2 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Heerlerheide 1 — ZVV Le Soleil 5Beker2017/2018
Heerlen (Varenbeuk)
ZVV Le Soleil 6 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Bende’92/van Delft 3 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
ZVV Rood Wit 3 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
De Kabouter 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Bekkerveld)
ZVV Le Soleil 1 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 5 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 3 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 4 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 3 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 2 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
KCC’13 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Waubach 1 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 6 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 3 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 3 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 1 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Zittert ZVV 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Rood Wit 2 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 5 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
De Kabouter 5 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Koutenveld 2 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Le Soleil 5Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 5 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 4 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
zvv Cosmos ’78 4 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
KCC’13 1 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Nuth (Gitek Sportcentrum)
zvv Cosmos ’78 1 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
ZVC Holz 2 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 4 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 3 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
De Kabouter 2 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
De Metro/Dam Electro 3 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
Zittert ZVV 3 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 3 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 3 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Rood Wit 2 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Waubach 1 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 5 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 4 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 5 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
De Kabouter 2 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
De Kabouter 3 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Le Soleil 4 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 3 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 3 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Zittert ZVV 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Waubach 1 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 4 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 3 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Brunssum (Rumpen)
ZVC Holz 1 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
KCC’13 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
Keelkampers/Jo ten O 4 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 1 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Zittert ZVV 3 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 2 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
KCC’13 1 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Waubach 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 - ZVV Rood Wit 1Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
De Kabouter 3 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Hoensbroek (In de Biessen)
De Kabouter 5 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Hoensbroek (In de Biessen)
Koutenveld 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Koutenveld 2 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Rood Wit 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 3 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 1 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 2 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVC Holz 1 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 4 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVV Le Soleil 6 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 2 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Zittert ZVV 3 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 4 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
Koutenveld 3 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
ZVV Le Soleil 2 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
KCC’13 1 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 1 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVV Waubach 1 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Koutenveld 2 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 5 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Metro/Dam Electro 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
V.V. Schaesberg 4 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Bende’92/van Delft 3 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 3 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Rood Wit 3 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 5 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 1 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 5 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 5 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Hoensbroek (In de Biessen)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 4 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
De Metro/Dam Electro 3 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 3 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 3 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Rood Wit 3 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 1 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 5 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — Koutenveld 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 4 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 3 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Zittert ZVV 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
V.V. Schaesberg 3 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 2 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
KCC’13 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Waubach 1 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Waubach 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 6 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 2 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 — FC De Heiputters 1Beker2017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 2 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Brunssum (Treebeek)
zvv Cosmos ’78 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 4 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 3 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Koutenveld 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 5 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
ZVV Waubach 1 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
KCC’13 1 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Koutenveld 3 — De Metro/Dam Electro 34e klasse 07 - 17/182017/2018
De Kabouter 2 — KCC’13 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
V.V. Schaesberg 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Le Soleil 64e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
De Metro/Dam Electro 3 — Koutenveld 24e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
De Kabouter 3 — zvv Cosmos ’78 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Heerlen (Palemig)
ZVV Rood Wit 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Zittert ZVV 3 — Neerbeek/Bandec. Ge 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Sittard (Kleesj)
ZVV Le Soleil 1 — ZVC Holz 13e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — ZVC Holz 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — zvv Cosmos ’78 54e klasse 07 - 17/182017/2018
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 5 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 08 - 17/182017/2018
ZVV Le Soleil 5 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — ZVV Rood Wit 34e klasse 07 - 17/182017/2018
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Rood Wit 44e klasse 08 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 4 — De Kabouter 54e klasse 08 - 17/182017/2018
Koutenveld 3 — Zittert ZVV 34e klasse 07 - 17/182017/2018
zvv Cosmos ’78 1 — De Kabouter 23e klasse 05 - 17/182017/2018
ZVC Holz 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Neerbeek/Bandec. Ge 4 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 - 17/182017/2018
Beek (De Haamen)
ZVC Holz 2 — De Kabouter 33e klasse 05 - 17/182017/2018
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 05 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 08 - 17/182017/2018
Marathon/Miniware 1 — V.V. Schaesberg 34e klasse 08 - 17/182017/2018
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 - Coronaas 2Beker2017/2018
Stadssporthal (Sittard)
ZVV Le Soleil 4 — Koutenveld 3Beker2018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Fortuna’71/Kerkrade 1 — ZVV Le Soleil 3Beker2018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 1 — ZVB 1Beker2018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — ZVV Le Soleil 5Beker2018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
Bende’92/van Delft 3 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Rood Wit 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Jabeek 2 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
De Kabouter 5 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Heerlen (Palemig)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVVG Potbelly 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVV Le Soleil 4 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 5 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Born 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
AEV 1 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVV Waubach 1 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
Koutenveld 3 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 1 — ZVV Le Soleil 2Beker2018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Le Soleil 4 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 2 — Bende'92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Waubach 1 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Bende’92/van Delft 3 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Zulise Reccom 3 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVB 1 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 5 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Jabeek 2 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
Marathon/Miniware 2 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVG Potbelly 1 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
Zulise Reccom 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
zvv Cosmos ’78 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVV Born 1 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVC Holz 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Bende’92/van Delft 3 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVB 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 2 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 4 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
AEV 1 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVV Awt-Geleen 2 — ZVV Le Soleil 2Beker2018/2019
Geleen (Glanerbrook)
V.V. Schaesberg 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVG Potbelly 1 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
Koutenveld 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
zvv Cosmos ’78 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 5 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Le Soleil 2 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Jabeek 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Bende’92/van Delft 3 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Born 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVB 1 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Waubach 1 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
AEV 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVV Rood Wit 5 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 2 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 2 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Zulise Reccom 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — zvv Cosmos '78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
Zulise Reccom 2 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 2 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Waubach 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 1 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVVG Potbelly 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Born 1 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
zvv Cosmos ’78 3 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 5 — zvv Cosmos '78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Jabeek 2 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVV Rood Wit 5 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 4 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 2 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Rood Wit 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Zulise Reccom 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Zulise Reccom 2 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 1 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
De Kabouter 5 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Waubach 1 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
V.V. Schaesberg 5 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Sittardse Boys — ZVV Le Soleil 2Beker2018/2019
Sittard (Kleesj)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
De Kabouter 5 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVVG Potbelly 1 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVV Le Soleil 4 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 3 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
AEV 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVB 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 5 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 3 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Jabeek 2 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVV Le Soleil 5 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 4 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Born 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
Koutenveld 3 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
zvv Cosmos ’78 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
AEV 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVV Jabeek 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVV Waubach 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 5 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 1 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Keelkampers/Jo ten O 4 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
Zulise Reccom 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
Koutenveld 2 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
Zulise Reccom 2 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
Keelkampers/Jo ten O 4 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 3 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Rood Wit 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVB 1 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
Zulise Reccom 2 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Waubach 1 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVG Potbelly 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVV Born 1 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Keelkampers/Jo ten O 4 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
De Kabouter 5 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Jabeek 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Bende’92/van Delft 3 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 1 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
Zittert ZVV 1 — ZVV Le Soleil 2Beker2018/2019
Sittard (Kleesj)
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 3 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 2 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVB 1 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Le Soleil 5 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Jabeek 2 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
AEV 1 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVV Rood Wit 5 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 2 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Zulise Reccom 3 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVG Potbelly 1 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVV Le Soleil 2 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 5 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Waubach 1 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Bende’92/van Delft 3 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Born 1 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVB 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Le Soleil 5 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
AEV 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVV Rood Wit 5 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Jabeek 2 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
Keelkampers/Jo ten O 4 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
Marathon/Miniware 2 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — zvv Cosmos '78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 2 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 5 — ZVB 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVC Holz 2 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Waubach 1 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVVG Potbelly 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
V.V. Schaesberg 4 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVB 1 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 2 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Born 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
AEV 1 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Keelkampers/Jo ten O 4 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
Marathon/Miniware 2 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Rood Wit 5 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 5 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 1 — Bende'92/van Delft 33e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Waubach 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
AEV 1 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Stein (Merode)
De Kabouter 5 — ZVV Born 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Jabeek 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 07 - 18/192018/2019
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
Marathon/Miniware 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
Zulise Reccom 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
Zulise Reccom 2 — AEV 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVVG Potbelly 1 — De Kabouter 53e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Jabeek 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 3 — Koutenveld 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVB 1 — ZVV Le Soleil 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Born 1 — Zulise Reccom 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Born (Het Anker)
zvv Cosmos ’78 3 — ZVVF/PrevooMakelaar 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — ZVC Holz 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 07 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Keelkampers/Jo ten O 4 — Zulise Reccom 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Nuth (Gitek Sportcentrum)
ZVV Waubach 1 — Marathon/Miniware 14e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 2 — Koutenveld 24e klasse 07 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 5 — V.V. Schaesberg 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
ZVVF/PrevooMakelaar 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Margraten (De Hoven)
V.V. Schaesberg 5 — Keelkampers/Jo ten O 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Strijthagen)
Zulise Reccom 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Rood Wit 54e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Koutenveld 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 06 - 18/192018/2019
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 2 — Marathon/Miniware 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Kerkrade (West)
Zulise Reccom 2 — ZVVG Potbelly 13e klasse 04 - 18/192018/2019
Meerssen (Marsana)
De Kabouter 5 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 - 18/192018/2019
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Rood Wit 24e klasse 06 - 18/192018/2019
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 3 — ZVV Wijlre 1Beker2019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
Koutenveld 1 — ZVV Le Soleil 1Beker2019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 4 — Koutenveld 5Beker2019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV SGB/STEVIK 2 — ZVV Le Soleil 2Beker2019/2020
Geleen (Glanerbrook)
Zulise Reccom 2 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVV Jabeek/Decorstuc 12 - ZVV Le Soleil 5Beker2019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Bende’92/van Delft 2 — MBC’13 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — Zittert ZVV 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
Zulise Reccom 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
Bende’92/van Delft 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC De Kneeschers 1 — FC Mergroate 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
De Kabouter 2 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
ZVC De Kneeschers 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVV Le Soleil 3 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — Marathon/Miniware 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 4 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
V.V. Schaesberg 3 — MZVV/R Broers Bestra 14e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
De Haantjes 1 — Koutenveld 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVV Rood Wit 6 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
De Kabouter 3 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
Marathon/Miniware 3 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Metro/Dam Electro 1 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 2 — Zittert ZVV 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
Bende’92/van Delft 3 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 4 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
De Kabouter 2 — ZVV Le Soleil 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
De Haantjes 1 — ZVC De Kneeschers 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVV Le Soleil 2 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
MBC’13 1 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Maasbracht (Andreashal)
ZVV Rood Wit 2 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
De Kabouter 4 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
V.V. Schaesberg 3 — Marathon/Miniware 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 5 — Zulise Reccom 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
De Kabouter 3 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
ZVV Rood Wit 6 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Koutenveld 2 — De Kabouter 43e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Jabeek/Decorstuc 1 — De Kabouter 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
zvv Cosmos ’78 1 — SSA ZVV Mestreech/Hazendans 52e klasse 02 - 19/202019/2020
Kerkrade (West)
MZVV/R Broers Bestra 1 — Marathon/Miniware 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Margraten (De Hoven)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Le Soleil 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — Koutenveld 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 2 — Fortuna’71/Kerkrade 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
FC Mergroate 2 — ZVV Le Soleil 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Margraten (De Hoven)
ZVB 1 — De Kabouter 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
zvv Cosmos ’78 3 — De Haantjes 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVV Le Soleil 5 — Zulise Reccom 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Koutenveld 4 — ZVC De Kneeschers 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
Zittert ZVV 2 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Sittard (Kleesj)
Marathon/Miniware 2 — V.V. Schaesberg 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — ZVV Jabeek/Decorstuc 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
ZVC De Kneeschers 1 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Zulise Reccom 2 — Koutenveld 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
De Kabouter 2 — MBC’13 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
ZVC De Kneeschers 2 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 4 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
De Haantjes 1 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
V.V. Schaesberg 3 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVC Holz 2 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
De Kabouter 3 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
Marathon/Miniware 3 — Marathon/Miniware 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Jabeek/Decorstuc 1 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
zvv Cosmos ’78 1 — ZVV Le Soleil 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Bende’92/van Delft 2 — De Kabouter 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
De Metro/Dam Electro 1 — ZVV Rood Wit 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 3 — De Kabouter 43e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — ZVC De Kneeschers 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 2 — De Kabouter 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 2 — Fortuna’71/Kerkrade 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVB 1 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
MBC’13 1 — SSA ZVV Mestreech/Hazendans 52e klasse 02 - 19/202019/2020
Maasbracht (Andreashal)
Koutenveld 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
MZVV/R Broers Bestra 1 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Gronsveld ('t Vroendel)
Marathon/Miniware 2 — ZVV Le Soleil 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 5 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — Bende’92/van Delft 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
ZVV Le Soleil 4 — Marathon/Miniware 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC De Kneeschers 1 — MBC’13 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
MZVV/R Broers Bestra 1 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Gronsveld ('t Vroendel)
Zulise Reccom 1 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Rood Wit 64e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 5 — ZVV Rood Wit 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
De Kabouter 4 — Fortuna’71/Kerkrade 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
FC Mergroate 2 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Margraten (De Hoven)
ZVC Holz 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Zulise Reccom 2 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 1 — ZVV Jabeek/Decorstuc 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 2 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Koutenveld 4 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
De Kabouter 3 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 4 — ZVV Rood Wit 64e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 5 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 1 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — MZVV/R Broers Bestra 14e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — Zulise Reccom 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 1 — Zittert ZVV 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 2 — Marathon/Miniware 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 2 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — De Kabouter 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Jabeek/Decorstuc 1 — FC Mergroate 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
zvv Cosmos ’78 1 — Zittert ZVV 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Kerkrade (West)
De Metro/Dam Electro 1 — Koutenveld 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 2 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
Bende’92/van Delft 3 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 4 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 3 — Koutenveld 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 2 — De Kabouter 43e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Rood Wit 4 — De Haantjes 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
MBC’13 1 — ZVV Le Soleil 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Maasbracht (Andreashal)
ZVB 1 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
zvv Cosmos ’78 2 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Marathon/Miniware 2 — MZVV/R Broers Bestra 14e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 6 — V.V. Schaesberg 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — De Kabouter 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
Zulise Reccom 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
MZVV/R Broers Bestra 1 — zvv Cosmos ’78 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Gronsveld ('t Vroendel)
ZVC De Kneeschers 2 — ZVV Rood Wit 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
FC Mergroate 2 — MBC’13 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Margraten (De Hoven)
zvv Cosmos ’78 3 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVB 1 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — Fortuna’71/Kerkrade 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 1 — Bende’92/van Delft 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
De Haantjes 1 — Koutenveld 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
De Kabouter 3 — De Kabouter 43e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
Koutenveld 4 — ZVV Rood Wit 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
V.V. Schaesberg 3 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Zittert ZVV 2 — ZVV Jabeek/Decorstuc 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Sittard (Kleesj)
ZVC Holz 1 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Marathon/Miniware 2 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVC Holz 2 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Jabeek/Decorstuc 1 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
ZVVM/Campus 2 — ZVV Le Soleil 2Beker2019/2020
Maastricht (Daalhof)
ZVV Le Soleil 4 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC Holz 1 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVV Rood Wit 4 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Marathon/Miniware 3 — ZVV Rood Wit 64e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Zittert ZVV 2 — FC Mergroate 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Sittard (Kleesj)
Koutenveld 2 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Jabeek/Decorstuc 1 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Oirsbeek (MFC De Oirsprong)
Fortuna’71/Kerkrade 2 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Bende’92/van Delft 2 — FC Mergroate 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
De Metro/Dam Electro 1 — De Haantjes 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
Bende’92/van Delft 3 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
zvv Cosmos ’78 4 — V.V. Schaesberg 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Rood Wit 3 — zvv Cosmos ’78 34e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 2 — ZVC De Kneeschers 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
V.V. Schaesberg 4 — Marathon/Miniware 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
ZVV Le Soleil 2 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
MBC’13 1 — Zittert ZVV 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Maasbracht (Andreashal)
ZVV Rood Wit 2 — De Kabouter 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 4 — Fortuna’71/Kerkrade 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
zvv Cosmos ’78 2 — Marathon/Miniware 24e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
Koutenveld 5 — ZVC De Kneeschers 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 6 — ZVV Le Soleil 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Rood Wit 4 — Zulise Reccom 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
zvv Cosmos ’78 2 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
zvv Cosmos ’78 1 — MBC’13 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Koutenveld 2 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Treebeek)
ZVV Le Soleil 5 — ZVV Rood Wit 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC De Kneeschers 1 — SSA ZVV Mestreech/Hazendans 52e klasse 02 - 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVV Le Soleil 4 — ZVV Rood Wit 64e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Rood Wit 3 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Zulise Reccom 1 — De Kabouter 43e klasse 04 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVV Le Soleil 3 — V.V. Schaesberg 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVC De Kneeschers 2 — De Haantjes 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVB 1 — ZVV Le Soleil 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
Zulise Reccom 2 — Koutenveld 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)
ZVC Holz 1 — Bende’92/van Delft 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — De Kabouter 33e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
ZVV Le Soleil 1 — De Kabouter 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
Marathon/Miniware 3 — V.V. Schaesberg 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
ZVC Holz 2 — Fortuna’71/Kerkrade 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Zittert ZVV 2 — Bende’92/van Delft 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Fortuna’71/Kerkrade 2 — ZVC Holz 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
SSA ZVV Mestreech/Hazendans 5 — ZVV Le Soleil 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Berg en Terblijt (Bosdries)
Bende’92/van Delft 2 — zvv Cosmos ’78 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
De Kabouter 2 — FC Mergroate 22e klasse 02 - 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
ZVC De Kneeschers 2 — De Metro/Dam Electro 14e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
V.V. Schaesberg 4 — ZVV Le Soleil 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
MBC’13 1 — ZVV Jabeek/Decorstuc 12e klasse 02 - 19/202019/2020
Maasbracht (Andreashal)
De Kabouter 4 — ZVC Holz 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Hoensbroek (In de Biessen)
Fortuna’71/Kerkrade 3 — ZVV Rood Wit 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
V.V. Schaesberg 3 — ZVV Le Soleil 34e klasse 07 – 19/202019/2020
Landgraaf (Strijthagen)
De Haantjes 1 — Zulise Reccom 24e klasse 06 – 19/202019/2020
Beek (De Haamen)
ZVV Rood Wit 4 — Koutenveld 44e klasse 06 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
De Kabouter 3 — Zulise Reccom 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Heerlen (Palemig)
Koutenveld 5 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Brunssum (Rumpen)
ZVV Rood Wit 6 — MZVV/R Broers Bestra 14e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (Rolduc)
Marathon/Miniware 3 — zvv Cosmos ’78 44e klasse 07 – 19/202019/2020
Kerkrade (West)
Bende’92/van Delft 3 — ZVB 13e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
ZVV Le Soleil 2 — Koutenveld 23e klasse 04 – 19/202019/2020
Landgraaf (Ter Waerden)
Zulise Reccom 2 — ZVV Le Soleil 54e klasse 06 – 19/202019/2020
Meerssen (Marsana)